سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
سینما و تلویزیونگوناگونمجله فرهنگ و هنر

چند سریال غیرانگلیسیِ جذاب و تماشایی و خفن (۱)

[ad_1]

شاید شما هم عادت کرده‌اید به سریال‌هایی که تولید آمریکا و بریتانیاست، اینجا، اما چند سریال جذاب را معرفی کرده‌ایم که غیرانگلیسی هم هست و هم کشف است و هم لذت.

سقوط اضطراری عشق – Crash Landing on You

ژانر: عاشقانه، کمدی

imdb:

۸/۸

سریال «سقوط اضطراری عشق» داستان یک زن اهل کره جنوبی را روایت می‌کند که سوار بر پاراگلاید اشتباهاً از مرز کره شمالی گذشته و در خاک این کشور فرود می‌آید.

چند سریال غیرانگلیسیِ جذاب و تماشایی و خفن(۱)

با این وجود داستان عاشقانه سریال در نشان دادن جزییات زندگی در کره شمالی، تصویری قابل قبول ارائه می‌دهد. جالب این است که حتی یک فراری اهل کره شمالی در نوشتن سناریو این سریال نیز نقش داشته است.

سریال «سقوط اضطراری عشق» محصول کره جنوبی است که از ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰ در ۱۶ قسمت پخش شده است.


سریال بازگشتگان – The Returned

ژانر: درام، هیجان انگیز

imdb:

۸/۲

سریال «بازگشتگان» یکی از هیجان انگیزترین سریال‌ها تاریخ تلویزیون است. داستان مردگانی که به زندگی برمیگردند بااین‌که ساده است، اما هوشمندانه ساخته شده است.

سریال غیر انگلیسی  زبان (1)

سریال «بازگشتگان» را شاید با لفظ «زامبیمحور» توصیف میکنند، اما ایدهی مردگانی که از گور برمیخیزند در این سریال کاملا دگرگون شده است. این سریال را با «توئین پیکس» مقایسه می‌کنند.

سریال بازگشتگان محصول فرانسه است که از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ در ۱۶ قسمت پخش شده است.


سریال دوست نابغه من – My Brilliant Friend

ژانر: درام

imdb:

۸/۶

سریال ایتالیایی «دوست نابغه من» که بر اساس کتابی با همین نام به قلم النا فرانته، نوشته شده است. داستان دو دوست صمیمی به نام‌های النا و لیلا را در دوران کودکی و نوجوانیشان به تصویر میکشد. کارگردانی تمام قسمت‌های مجموعه بر عهده ساویرو کوستانزو است.

سریال غیر انگلیسی  زبان (1)

داستان سریال به قرن بیستم باز میگردد و از سال ۱۹۵۰ در شهر ناپل ایتالیا آغاز میشود؛ جایی که هنوز قدرت اصلی شهر در دست گروههای مافیایی و خانوادههای ثروتمندی است که کمتر کسی جرئت رودررویی با آنها را دارد.

چند سریال غیرانگلیسیِ جذاب و تماشایی و خفن (۱)

سریال دوست نابغه من محصول ایتالیا و آمریکا است که از سال ۲۰۱۸ در حال پخش است.


سریال جنایت دهلی – Delhi Crime

ژانر: جنایی، درام

imdb:

۸/۵

این مینی سریال جنایی که بر اساس واقعیت می‌باشد در مورد یکی از پر سر و صدا‌ترین پرونده‌های جنایی تاریخ هند است؛ موضوع این پرونده جنایی، تجاوز گروهی ۶ نفر در اتوبوسی به دختری جوان به نام «جیوتی سینگ پندی» می‌باشد که در سال ۲۰۱۲ علاوه بر اینکه موجب اعتراضات شدید مردمی شد، در سطح جهان و در حمایت از حقوق زنان بازتاب‌هایی نیز داشت.

سریال غیر انگلیسی  زبان (1)

سریال جنایت دهلی محصول هند است که ازسال ۲۰۱۹ در ۷ قسمت پخش شده است.

چند سریال غیرانگلیسیِ جذاب و تماشایی و خفن (۱)


سریال شمالی‌ها – Norsemen

ژانر: کمدی درام

imdb:

۷/۶

سریال «شمالی‌ها» فرهنگ وایکینگ‌ها را با مضمون طنز و به ساختاری شبیه مانتی پیتون و برادران فارلی روایت می‌کند. اگر چه در این سریال همه شخصیت‌ها پوست حیوانات و زره‌های تکه تکه به تن دارند، اما بخشی از دیالوگ‌های آنان به صورت عمدی مدرن شده است.

سریال غیر انگلیسی  زبان (1)

سریال شمالی‌ها محصول نروژ است و از سال ۲۰۱۶ در حال پخش است.

[ad_2] منبع:برترنیها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا