سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر

جنیفر آنیستون به دنبال رابطه عاشقانه در خارج از هالیوود است.

جنیفر آنیستون  در بیرون از چارچوب هالیوود به رابطه عاشقانه فکر می کند.

در طی آخرین حضورش در برنامه PEOPLE ( یه برنامه تلویزیونی ) کی آدامز ، مجری برنامه از آنیستون پرسید که آیا رابطه بین شخصیت های مشهور  و شخصیت های معمولی می تواند نتیجه داشته باشد ؟

آنیستون 52 ساله که قبلا با برد پیت و جاستین تروکس ازدواج کرده بود  در پاسخ گفت : “البته.  قبلا این اتفاق افتاده است این چیزی است که من به آن امیدوارم حتما نباید رابطه با کسی درهالیوود باشد. ”

ممکنه آنیستون هنوز به دنبال عشق باشد ، اما او قصد ندارد به روش مدرن عشقش را پیدا کند ، قبلاً گفته بود قصد ندارد به دوستیابی آنلاین رو بیاورد.

او  گفت : “من فقط به روشهای معمولی دوستیابی معتقدم.  داشتن کسی که از شما می خواهد باهاش بیرون برود این چیزیه که من آن را ترجیح می دهم.

او همچنین درباره ازدواج گفته بود: “ازدواج در رادار من نیست.” “من دوست دارم که یک شریک فوق العاده پیدا کنم و یک زندگی لذت بخش داشته باشم و با یکدیگر تفریح ​​کنیم. این تنها چیزیه که باید به آن امیدوار باشیم. لازم نیست حتما در اسناد قانونی ثبت شود. ”

اخیراً شایعه شده بود که آنیستون با دیوید شویمر رابطه دارد ، اما او شایعات را رد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا