سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

بریتنی اسپیرز : “خیلی از مواردی که در مستند جدید محافظه کاری گفته شده, غلط است.”

بریتنی اسپیرز روز دوشنبه ، چند روز پس از انتشار مستند جدیدی در مورد ماجرای سرپرستی جنجالیش صحبت کرد. در پیامی که الان در اینستاگرامش  حذف شده  او خیلی از چیزهایی که در این مستند گفته شده را  “نادرست” می داند.

او گفت : “آدمهای دیوونه اند. من یه  کمی از این مستند را تماشا کردم و  با اینکه از اطلاع رسانی به شما متنفرم ، اما  باید بگم خیلی از آنچه که شنیده اید درست نیست! من واقعاً سعی می کنم خودم را از  این درام جدا کنم.”

اگرچه خواننده اسم نبرده  کدام مستند را تماشا کرده ( چون  تعداد زیادی مستند وجود دارد )  اما او به احتمال زیاد به مستند کنترل بریتنی اسپیرز اشاره کرده  که در روز جمعه پخش شد.

بریتنی درباره سه مورد که او را ناراحت کرده گفت :

“شماره یک … این گذشته است! شماره دو … آیا دیالوگ می تواند انقدر درجه یک باشد … شماره سه … وای آنها از زیباترین فیلم ضبط شده من در جهان استفاده کردند !!!

ماتیو روزنگارت وکیل بریتنی  بیانیه ای در مورد ادعاهای نگران کننده اخیر که در طول 13 سال سرپرستی زندگی بریتنی توسط پدرش ، جیمی اسپیرز ،   مخفیانه در اتاق خواب او دستگاه ضبط کننده صدا گذاشته بودند , منتشر کرد.

او گفت: “ضبط یا نظارت غیر مجاز رابطه های خصوصی بریتنی-به ویژه ارتباطات وکیل و مشتری ، که بخشی مقدس از سیستم حقوقیه -نشان دهنده نقض  حقوق خصوصی او و نمونه بارز محرومیت از آزادی های مدنی او است.” قرار دادن یک دستگاه ضبط صدا در اتاق خواب بریتنی بسیار وحشتناکه. آقای اسپیرز از مرزهای غیرقابل تصوری عبور کرده است.”

به گزارش ورایتی ، روزنگارت در پرونده جدید دادگاه خواستار تعلیق فوری جیمی شد و خواستار تحقیق درباره ادعاهای این مستند شده و اظهار داشت که پدر بریتنی “در حملات وحشتناک و غیرمنطقی به حریم خصوصی دختر بزرگسالش مشارکت داشته است”.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا