سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

تعریف و تمجید زاندیا از دوست پسرش تام هالند : او حرفه ای ست.

زندایا به جز خوبی چیزی ندارد که درباره تام هالند بگوید. او به تازگی در مصاحبه با مجله ” InStyle از همبازیش و ستاره مرد عنکبوتی تعریف و تمجید کرد.

این بازیگر 25 ساله گفت: “مشخصه چیزهای زیادی وجود دارد که من از آنها قدردانی می کنم. او واقعاً عاشق مرد عنکبوتی است.”  وقتی هر جا می روید باید در نقش یک ابر قهرمان باشید فشار زیادی وارد می شود. مثلا برای بچه کوچکی که از کنار شما می گذرد ، شما مرد عنکبوتی هستید. من فکر می کنم او این کار را به خوبی انجام می دهد.”

“و دیدن او در محل کار  او واقعا یک حرفه ای است. من هر روز سر صحنه فیلمبرداری می دیدم که  او چقدر به کار خودش اهمیت می دهد بسیار جالب بود. درسته. من تمام روز او را در حال انجام صحنه های مبارزه می دیدم که خسته کننده است. ” “او حرکت را  انجام می داد ، به مانیتورها برمی گشت ، آن را تماشا می کرد و می گفت ،”  نه من می توانم این  را بهتر انجام دهم.  او می خواهد کار ما بی نقص باشد ، و من واقعاً از او قدردانی می کنم. ”

شایعات رابطه عاشقانه این دو نفر  زمانی که در ماشین در لس آنجلس همدیگر را بوسیدند  و بعداً آخرین روزهای ژوئیه را با هم گذراندند به وجود آمد. این زوج هنوز رابطه شان را تایید نکردند  ، اما شایعات عاشقانه در مورد آنها از اولین تور مطبوعاتی مرد عنکبوتی در ژوئیه 2017 پخش شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا