سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

سیلوستر استالونه فاش می‌کند که نزدیک بود در صحنه مبارزه فیلم «راکی چهارم» بمیرد.

سیلوستر استالونه می گوید در صحنه مبارزه «راکی چهار» با بازیگر شخصیت ایوان دراگو، دولف لاندگرن نزدیک بود بمیرد.

این بازیگران در چهارمین سری از فیلمهای محبوب «راکی» که در سال 1985 منتشر شد، به عنوان بوکسورهای رقیب بازی کردند.

استالونه، 75 ساله، فیلمبرداری این صحنه درام  را در ویدیویی در کانال یوتیوبش The Making of Rocky vs. Drago اثر سیلوستر استالونه، منتشر کرد.

او گفت: اولین چیزی که فیلمبرداری کردیم، ورود من، ورودی او و معرفی مان بود و سپس در جریان دعوا واقعاً مجروح شدم و مجبور شدم از کانادا به بخش مراقبت‌های ویژه  کالیفرنیا منتقل شوم.”

استالونه ادامه داد: «خب، او مرا له کرد. و من  در آن لحظه احساس نکردم، اما بعد از آن شب قلبم شروع به متورم شدن کرد. فشار خون من به 260 رسید و انگار می خواستم با فرشته ها صحبت کنم.”

استالونه سپس توضیح داد که قبل از بازگشت برای فیلمبرداری  بقیه صحنه مبارزه نهایی، چهار روز در آی‌سی‌یو ماند و افزود که ضربه محکم لاندگرن به سینه‌اش همان چیزیه که در فیلم اصلی وجود دارد.

به مناسبت سالگرد این فیلم، قطعه ای از «راکی چهارم» تنها به مدت یک روز در 11 نوامبر در سینماها اکران خواهد شد.

یادگاری  های  «راکی» استالونه قراره  در ماه دسامبر به حراج گذاشته شود. دستکش‌های قرمز بوکس او از «راکی سوم» و نزدیک به 500 وسیله دیگر که در طول دوران حرفه‌ای این بازیگر در فیلم‌ها استفاده  شدند انتظار می رود تا 1.5 میلیون دلار درآمد داشته باشند. احتمالاً این دستکش ها هم 10 تا 20 هزار دلار به فروش خواهند رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا