سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

صحبتهای بریتنی اسپیرز پس از پایان ماجرای محافظه کاری: می خواهم گریه کنم.

بریتنی اسپیرز “بهترین روز زندگیش” را جشن می گیرد.

روز جمعه، 12 نوامبر،  قاضی محافظه کاری را که به مدت 13 سال زندگی این خواننده را تحت کنترل داشت، خاتمه داد.

این ستاره 39 ساله  در اینستاگرام  این خبر را اعلام کرد.

او نوشت : “خدایا من هوادارانم را خیلی دوست دارم که دیوانه کننده ست!!!” “فکر می کنم بقیه روز را گریه می کنم!!!! بهترین روز تاریخ.”  خدایا شکرت. نمیتونم باور کنم.”

در سال 2008 پدر بریتنی, جیمی اسپیرز پس از بستری شدن دخترش در بیمارستان روانپزشکی , کنترل دارایی و امور پزشکی و شخصی او را به عهده گرفت.

در طی چندین سال گذشته, بریتنی بارها به این موضوع اشاره کرده بود که پدرش از این فرصت سو استفاده می کند و جنبشهای زیادی برای دفاع از او و آزادی بریتنی به راه افتاده است.

یک روز قبل از جلسه دادگاه، نامزد این خواننده، سام اصغری، ویدئویی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که آنها پیراهنی پوشیده بودند  که از جنبش #FreeBritney حمایت می کرد.

روز جمعه، تعداد زیادی از حامیان  جنبش #بریتنی را آزاد کنید  در بیرون دادگاه تجمع کردند، بسیاری از آنها تی شرت های صورتی روشن پوشیده بودند و با آهنگ های ستاره پاپ می رقصیدند. هنگامی که وکیل بریتنی از راه رسید و خبر را اعلام کرد ، آنها شروع به پایکوبی کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا