سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کیم کارداشیان و پیت دیویدسون رسما با هم قرار میگذارند.

کیم کارداشیان و پیت دیویدسون دوستیشان را به سطح بالاتری می برند.

یک منبع نزدیک به کیم کارداشیان 41 ساله  به E! نیوز  گفت که  کیم و کمدین 28 ساله Saturday Night Live رسما با هم قرار میگذارند: “آنها واقعا خوشحال هستند .”

این منبع می گوید: “پیت به او گفته است که نمی خواهد شخص دیگری را ببیند.” او گفته که آنها خیلی جدی نیستند، اما با این حال با هیچ کس دیگری قرار نمی گذارد… .»

اگرچه کیم مادر چهار فرزند سعی می‌کند این موضوع را کم‌ اهمیت تلقی کند، اما خودی می‌گوید: “کیم بر او غلبه کرده است و این قضیه برای کیم بسیار هیجان‌انگیز است.”” پیت او را در تمام مدتی که با هم هستند می خنداند و کیم کاملا مجذوب او شده است.”

اگرچه آنها در حال حاضر در سواحل مختلف زندگی می کنند، اما منبع می گوید: “آنها مدام در حال رفت و آمد هستند و برنامه هایی برای ادامه دیدار با همدیگر دارند. ”

ارتباط بین این دو زمانی شروع شد که  کیم در اوایل اکتبر میزبان برنامه Saturday Night Live شد. او و پیت برای اولین با هم در این برنامه کمدی  پرنسس یاسمین و علاءالدین را  به تصویر کشیدند که روی قالیچه پرنده همدیگر را می بوسیدند.

و تنها چند هفته بعد، کیم و پیت در حالی که دست در دست هم سوار  یک ترن هوایی در یوربا لیندا، کالیفرنیا بودند دیده شدند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا