سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کانیه وست می گوید در ازدواجش با کیم کارداشیان “اشتباهاتی” مرتکب شده: “من باید به خانه برگردم”

کانیه وست خواننده 44 ساله  روز چهارشنبه هنگام حضور در مراسم سالانه شکرگزاری  لس آنجلس در اسکید رو درباره ازدواجش با کیم کارداشیان صحبت کرد. کانیه در طول سخنرانی اش ابراز تمایل کرد که او و کیم به هم برگردند و نیاز دارد به خانه برگردد.

او در ویدئویی که به اشتراک گذاشته شده می‌گوید: “چیزی که خدا می‌خواهد اینه که ببیند ما می‌توانیم در این رابطه رستگار شویم. ما اشتباه کردیم. من اشتباه کرده‌ام. علناً کارهایی انجام داده‌ام که به عنوان یک شوهر قابل قبول نبود.” اما به هر دلیلی، نمی‌دانستم که قرار است در این جایگاه بایستم.”

او ادامه داد : “من باید تا حد امکان در کنار فرزندانم باشم. من هر کاری انجام می دهم تا این موقعیت را درست کنم.” او گفت: “اما من باید به خانه برگردم.”

کانیه و کیم با هم چهار فرزند دارند. کیم  پس از هفت سال زندگی مشترک در ماه فوریه از خواننده رپ درخواست طلاق داد.

سخنرانی کانیه چند روز پس از آن انجام شد  که کیم و پیت دیویدسون بار دیگر در حالی که دست در دست هم بودند در یک قرار شام دیده شدند.

منبعی به ET گفت که  این زوج جدید،از آشنایی بیشتر با یکدیگر خوشحالند و لذت زیادی می برند.”

این منبع گفت: “کیم و پیت با هم قرار می گذارند و اوقات خوبی را سپری می کنند.” “پیت یک  آدم رمانتیکه و تمام تلاشش را می کند تا به کیم احساسی خاص بدهد. کیم فکر می کند پیت خیلی خنده داره و  دائماً او را می خنداند، اما آنها همچنین در سطح عمیق تری با هم ارتباط برقرار کرده اند.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا