سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

ساخت سریال پیش درآمد “دیو و دلبر ” لغو شد، ستارگان لوک ایوانز و جاش گاد واکنش نشان دادند.

لوک ایوانز کمی پس از انتشار گزارش هایی مبنی بر لغو سریال پیش درآمد ” Beauty and the Beast، The Little Town،” در توییتر نوشت: ” این یک پیام خیلی ناراحت کننده برای ما است که توییت می کنم. ما داغون شدیم. . فعلا خداحافظ  گاستون و لو فو،”

ایوانز که نقش گاستون را در لایو اکشن این فیلم بازی کرده بود، قرار بود نقشش را در کنار جاش گاد در نقش لفو در سریال هشت قسمتی که توسط سازندگان روزی روزگاری، آدام هورویتز و ادی کیتسیس نوشته و تهیه شده بود، بازی کند.

خبر لغو این سریال در حالی منتشر می شود که انتظار می رفت ساخت سریال در تابستان امسال در بریتانیا آغاز شود، حتی اخیراً ریتا اورا به عنوان یک شخصیت اصلی به بازیگران اضافه شده بود. به گفته ددلاین، این پروژه قبلاً هم به دلیل نهایی نشدن تعدادی از عناصر خلاقانه به تعویق افتاده بود.

طبق گزارش این نشریه تصمیم به نساختن این پروژه به دلایل خلاقانه گرفته شده است، چون فیلمنامه ها و موسیقی اصلی در جهتی که انتظار می رفت کنار هم قرار نگرفتند و عقب ماندند.

در ژوئن 2021، Disney+ اعلام کرد که سریال رسما در حال پیشرفته و برایانا میدلتون تازه وارد به عنوان خواهر ناتنی LeFou، تیلی، به بازیگران اضافه شده است.

ماه‌ها قبل، ایوانز در حالی که با ET صحبت می‌کرد، درباره سریال هیجان‌زده به نظر می‌رسید. او با کنایه گفت که این یک “داستان خیلی متفاوته” که “بسیار غیرمنتظره خواهد بود و شخصیت های جدید فوق العاده ای را معرفی می کند.”

در حالی که ساخت  این سریال منتفی شده, ایوانز قرار است نقش شرور دیگری را در نسخه لایو اکشن پینوکیو بازی کند که از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. در این فیلم به کارگردانی رابرت زمکیس، این بازیگر نقش یک درشکه چی را در مقابل تام هنکس در نقش ژپتو بازی خواهد کرد.

ایوانز ادامه داد: “من خیلی مفتخرم که بخشی از یک بازسازی لایو اکشن فوق العاده دیزنی هستم.” ، مطمئنا همینطوره.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا