سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
پیشخوان اروپاسینمای جهانمجله سینمایی

به گفته کارگردان سام هارگریو، فیلمبرداری «Extraction 2» استخراج 2 در پراگ آغاز شد.

کارگردان سام هارگریو در حساب اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که فیلمبرداری Extraction 2، دنباله فیلم اکشن نتفلیکس با بازی کریس همسورث در نقش تایلر راک، آغاز شده است.

در ویدیوی اینستاگرام، هارگریو در خیابانی برفی در پراگ قدم می‌زند، جایی که فیلمبرداری  فیلم Extraction 2 به تازگی شروع شده است.

فیلم استخراج Extraction در سال 2020 در پلتفرم  نتفلیکس بزرگ‌ترین اکران را داشت. تخمین زده می‌شود که 90 میلیون خانوار این فیلم را دیدند.  به علت موفقیت این فیلم هنوز یک ماه از اکرانش نگذشته بود که نتفلیکس برای ساخت ادامه آن چراغ سبز نشان داد و روسو، نویسنده و تهیه کننده، از اکران استخراج 2 در پاییز 2021 خبر داد. با این حال، سال گذشته همه چیز در جهان بهم ریخته شد و تولید استخراج 2 را چند ماه به عقب افتاد.

هارگریو فیلم Extraction 2 را از روی فیلمنامه ای که جو روسو نوشته بود کارگردانی می کند و همان نقش های خلاقانه ای را که در فیلم اول داشتند حفظ می کند.

هنوز تاریخ اکرانی برای Extraction 2 تعیین نشده اما از آنجایی که فیلمبرداری تازه شروع شده است، احتمالاً می‌توانیم انتظار داشته باشیم که در سال ۲۰۲۲ در نتفلیکس اکران شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا