سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کانیه وست و جولیا فاکس بازیگر فیلم«جواهرات برش نخورده» با هم در نیویورک دیده شدند.

کانیه وست ممکنه که خانه ای در همان خیابان  همسر سابقش، کیم کارداشیان، خریده باشد اما با جولیا فاکس بازیگر 31 ساله،فیلم «جواهرات برش نخورده» وقت گذرانی می کند.

وست و فاکس سه شنبه شب در  نیویورک سیتی دیده شدند.

این زوج تعطیلات آخر هفته را با هم در میامی گذراندند، که در آنجا قرار ملاقاتی با نوراگا، مجری برنامه «Drink Champs» و همسرش نری داشتند.

بیرون رفتن آنها در نیویورک، چهارمین قراره این دو نفر است، آنها چندین بار در میامی دیده شدند، که وست در آنجا یک مهمانی غافلگیرکننده در شب سال نو با همکار رپرش فیوچر برگزار  کرد.

بیرون رفتن فاکس و وست کمی بعد از آن اتفاق افتاد که ای‌تی گزارش داد رپر معروف خانه‌ای در همان خیابانی که  همسر سابقش و چهار فرزندشان زندگی می کنند به قیمت 4.5 میلیون دلار خریداری کرده است.

خانه هیدن هیلز، کالیفرنیا، با پنج اتاق خواب و چهار سرویس بهداشتی، در 20 دسامبر خریداری شد. خرید این ملک در همان ماهی انجام شد که کیم برای تسریع در پایان دادن به طلاقش به دادگاه درخواست داد.

منبعی در مورد دلیل خرید  این خانه  گفت:  “کانیه واقعاً می‌خواست خانه‌ای در نزدیکی کیم و بچه‌هایش بخرد تا نزدیک آنها باشد.  کانیه دید که خانه‌ای را در خیابان کیم برای فروش گذاشتند از فرصت استفاده کرد و آن را خرید. ”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا