سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

آدام لمبرت می گوید که جندرفلوید ( جنسیتِ خارج از دسته بندی زن و مرد) حالا”بسیار پذیرفته شده است”

آدام لمبرت در طول سال ها تغییرات مثبت و بزرگی را در جامعه LGBTQ دیده است.

این خواننده  این ماه روی جلد مجله Attitude رفته و در مورد چگونگی تغییر دیدگاهها درباره سیالیت جنسیتی ( جنسیت خارج از دسته بندی زن و مرد ) صحبت می کند.

لمبرت می‌گوید: «الان وقتی نگاه می‌کنید این مساله بسیار پذیرفته‌تر و قابل مشاهده‌تر شده است. یادم می آید قبل از حضور در صحنه موسیقی، در کلوپ های همجنس لس آنجلس، تنها افرادی که آرایش می کردند، درگ کوئین ها ( مردانی که لباس زنانه می پوشیدند) بودند. من همیشه از آرایش کردن لذت می‌بردم،.»

او ادامه داد: «اگر من در حال رشد بودم،  نوجوان یا در اوایل دهه بیست سالگیم در سال ۲۰۲۱ بودم، آیا رابطه‌ام با جنسیتم دقیقاً همان چیزی بود که الان هست؟ من نمی دانم. ممکنه متفاوت باشد… هر چه سن ما بالاتر می رود، هویت از اولویت و رمز و راز کمتری برخوردار می شود. این یکی از دلایلیه که نسل جدید در مورد ضمایر و نام جنسیتشان هیجان زده اند. آنها در حال تبدیل شدن به آن چیزی هستند که می خواهند باشند. این کاریه  که شما در نوجوانی و بیست سالگی انجام می دهید.»

لمبرت در مورد اینکه به زودی 40 ساله می‌شود، می‌گوید: «هنوز هیچ برنامه‌ای برای چهل سالگی‌ام ندارم. شاید با دوستانم کارهایی انجام دهم. ”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا