سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار سریال کره ای و آسیاییمجله سریال و تلویزیون

“پاچینکو”: داستان عاشقانه بین المللی در Apple TV+

Apple TV+ اولین عکسها از سریال جدید پاچینکو که بر اساس کتابی به همین نام از نویسنده کره ای آمریکایی، مین جین لی ساخته شده را منتشر کرد. رمان لی، مصیبت ها و تجربه های مهاجران کره ای را در ژاپن در قرن بیستم طی چهار نسل به تصویر می کشد.

در این سریال شخصیت ها به زبان های مختلف انگلیسی، ژاپنی و کره ای صحبت می نمایند و در لوکشین ها مختلفی در چندین قاره فیلمبرداری شده است . بازیگران مشهوری که در این سریال حضور دارند بازیگر برنده جایزه اسکار یون یو یونگ ( ستاره میناری) و بازیگر و خواننده کره جنوبی، لی مین هو هستند.

در حالی که پاچینکو هنوز خلاصه داستان مناسبی ندارد، توضیح مختصر آن می گوید که این سریال «داستانی فراموش نشدنی از جنگ و صلح، عشق و از دست دادن، پیروزی و حسابرسی» را روایت می کند.

با این حال رمان اصلی، سرنخ های بیشتری در مورد آن به ما می دهد.  کتاب اصلی جین لی در سه قسمت روایت می شود که هر کدام در نسلی متفاوت می گذرد. . قهرمان اصلی در این رمان سونجا است که سفر او به ژاپن در بحبوحه فقر نشان می دهد که در آن تاریخی از عدم تحمل کره ای را در این کشور به نمابش می کشد. داستان زندگی او با زندگی هانسو، یک تاجر مرموز کره ای متولد شده در خانواده ثروتمند ژاپنی، همراه با تعداد زیادی شخصیت که کره ای و ژاپنی هستند، گره می خورد.

در سریال پاچینکو سوجی آرای , جین ها; اینجی جونگ؛ مینه کیم؛ کاهو مینامی; استیو سانگیون نو; آنا ساوایی و یو نا جئون هم بازی می کنند. کارگردانان  این سریال هم کوگونادا و جاستین چون هستند.

پاچینکو در 25 مارس سه قسمتش را در Apple TV+ منتشر می کند. پس از آن، قسمت‌های جدید به صورت هفتگی، هر جمعه، تا 29 آوریل منتشر خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا