سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

پیت دیویدسون رسما کیم کارداشیان را دوست دخترش خطاب کرد

پیت دیویدسون برای اولین بار به طور علنی از کیم کارداشیان به عنوان “دوست دخترش” نام برد. ستاره 28 ساله Saturday Night Live،  از عنوان دوست دختر  در مصاحبه با مجله People استفاده کرد.

پیت در مصاحبه ای که روز دوشنبه 7 فوریه منتشر شد، گفت: “من اینستاگرام  و توییتر و این چیزا ندارم. بنابراین، بیشتر وقتم را سر فیلمبرداری برنامه ها می گذرانم.  اگر وقت آزاد داشته باشم  یا با دوستانم میگردم  یا با دوست دخترم در داخل خانه ریلکس می کنم. بنابراین من کار زیادی انجام نمی دهم.”

با اینکه پیت تقریباً هر بار که بیرون می‌رود از او عکس گرفته می‌شود، از هر نوع استرس ناشی از قرار گرفتن در کانون توجهات خودداری می‌کند و می‌گوید که شهرت بیشتر تأثیر “منفی” بر زندگی روزمره او دارد.

کیم، 41 ساله، و پیت، پس از هفته ها شایعات عاشقانه و 9 ماه پس از درخواست طلاقش از کانیه “یه” وست، که با او 4 فرزند دارد، رسما با هم رابطه دارند.

در ماه ژانویه، یک منبع نزدیک به کیم به E! نیوز گفت که کیم و پیت «رابطه فوق العاده  ای با هم دارند.»

در حالی که کیم هنوز به طور علنی از پیت به عنوان دوست پسرش نام نبرده , همسر سابق او این کار را کرده است. در مصاحبه اخیر با Hollywood Unlocked، کانیه وست ادعا کرد که اخیراً بعد از اینکه بچه ها را از مدرسه به خانه کیم برده تیم امنیتی خانه کیم او را به داخل راه ندادند.

او گفت: “دارم می شنوم که دوست پسر جدیدش در  خانه ایه که من حتی نمی توانم به آنجا بروم.”

با این حال، منبع دیگری در آن زمان به E! نیوز درباره دروغ بودن این خبر گفت : “پیت هرگز به خانه کیم نرفته و  او هرگز بچه های او را ندیده .” “کیم حد و مرزها را تعیین کرده . اینجا خانه اوست. کانیه نمی تواند بدون اطلاع قبلی بیاید.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا