سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

لالا کنت: خوشحالم که از دست رندال امت خلاص شدم.

لالا کنت می‌گوید که پس از بهم زدن نامزدی‌اش با راندال امت، از آزادی تازه‌اش « خوشحال است».

در جریان پرسش و پاسخ استوری در روز چهارشنبه، یکی از فالورها از ستاره «Vanderpump Rules» پرسید که چجوری او اینقدر قوی هست, چون جدایی خیلی سخته

کنت، 31 ساله، اینجوری جواب داد: «مشخصه که من از دخترم قدرت زیادی می‌گیرم، اما بیشتر از اون، فکر می‌کنم قدرت از برای خودتوت ارزش قائل شدن چه با کسی چه بدون کسی بدست می آید.» «لحظه‌ای که متوجه شدم آن شخص واقعاً کیه، و نقاب از چهره اش افتاد، می‌دانستم که وضعیت بهتری دارم و او هرگز لیاقت من را نداشت.«این احساس به من قدرت داد. در این واقعیت که الان  آزاد هستم، تیرو میگیرم . من دوباره خوشحالم. دوباره خودم را در آینه می شناسم.»

Page Six در ماه اکتبر خبر جدایی آنها را منتشر کرد که کنت, امت 50 ساله را پس از اینکه در نشویل به او خیانت کرده بود، ترک کرد.

کنت در ماه دسامبر به طور انحصاری به Page Six گفت: «می‌دانم که او پیام‌هایی فرستاده بود ولی هرگز قبول نمی کرد، اما مدارک دیگری وجود دارد. خلاصه اینکه من احساس می‌کنم در رابطه‌ای بودم که  فقط بر اساس دروغ بود .»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا