سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

اولین تیزر جادویی سریال پیش درآمد ارباب حلقه ها را ببینید.

در روز یکشنبه، 13 فوریه، Prime Video اولین تیزر از سریال پیش درآمد ( ارباب حلقه ها ) Lord of the Rings به نام The Rings of Power منتشر کرد. و با توجه به آنچه در اولین نگاه از تیزر می بینیم، سریال جدید قرار است به اندازه فیلم های قبلی جادویی باشد.

طبق گزارشها “حلقه های قدرت”، که برای ساخت فصل اولش 450 میلیون دلار هزینه شده ، مطمئناً دنیای ارباب حلقه هایی را که ما می شناسیم و دوست داریم گسترش می دهد. در حقیقت، کوه‌های یخی، طوفان‌های ویرانگر و هیولاهای خطرناک همگی در سریال جدید به تصویر کشیده می‌شوند.

در حالی که تعداد زیادی شخصیت و تنظیمات جدید  در این سریال وجود دارد که باید منتظر آنها باشیم اما همان بازیگران و شخصیتهای مورد علاقه طرفداران هم در Rings of Power حضور خواهند داشت.  کیت بلانشت که شخصیت گالادریل ( ملکه الف ها )  را در سه گانه ارباب حلقه ها به تصویر می کشد، یک شخصیت کلیدی در این سریال است.

Morfydd Clark نقش ورژن جوان‌تر گالادریل را بازی می‌کند که یک جنگجوی سرسخت آماده جنگیدن برای آینده سرزمین میانه است. البته، گالادریل تنها جن افسانه‌ای نیست که در حلقه‌های قدرت حضور دارد , بلکه رابرت آرامایو  هم در نقش الروند بازی می‌کند.

پخش این سریال از 2 سپتامبر شروع می شود.

برای دیدن تریلر اینجا را کلیک کنید. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا