سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

آلینا بوز بازیگر معروف اولین قدم را برای ازدواج برداشت!

آلینا بوز بازیگر سریال تلویزیونی Süslü Korkuluk ” مترسک فانتزی ” که در حال آماده شدن برای بازی در نقش اصلی در کنار بازیگر مشهور چاغاتای اولسو  است، روزهای پر مشغله ای را  هم در زندگی خصوصیش  پشت سر می گذارد.

این بازیگر زیبا مدت زیادیه که با پسر سزن آکسو , میتحات کان اوزر در رابطه است. طبق گزارشها، این زوج تصمیم به زندگی مشترک گرفتند.

زوج آلینا بوز و میتحات کان اوزر که گفته می شود از هم جدا شده اند، برعکس از هم جدا نشده اند و  تصمیم گرفتند به یک خانه جدید نقل مکان کنند. این زوج برای خلوت و زندگی مشترک ماهانه 45 هزار لیر  اجاره ویلایی از Zekeriyaköy را پرداخت می کنند.

منبعی در این خصوص گفته است : “گفته شده بود که آلینا بوز و میتحات کان اوزر که 3 سال با هم بودند، ماه گذشته از هم جدا شدند. اما مشخص شد که این زوج از هم جدا نشدند، برعکس در رابطه شان یک قدم جلوتر رفتند و به یک ویلا نقل مکان کردند. این بازیگر زیبا ترجیح می دهد دور از چشم ها با موزیسینی  که پسر خواننده سزن آکسو است زندگی کند. به همین دلیل این زوج  یک ویلای مجزا در زکریاکوی دور از شهر اجاره کرده اند و ، ماهانه 45 هزار لیر اجاره می دهند. ”

آلینا بوز که در فیلم جدید Bandırma Füze Kulübü با دنیز جان آکتاش همبازی است، مدتی به دلیل فیلمبرداری در باندرما بود. گفته می شود او که پس از اتمام فیلمبرداری به استانبول برگشته حالا عجله دارد تا در خانه جدیدش مستقر شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا