سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

رفتن طلعت بولوت از سریال یاساک الما یک اتفاق بود و بازگشت او به فاکس تی وی هم یک اتفاق دیگر!

طلعت بولوت هنرپیشه با تجربه از حضور دوباره در فاکس تی وی هیجان زده است. این بازیگر مشهور وارد بلندپروازانه ترین سریال این فصل فاکس تی وی خواهد شد.

طلعت بولوت که در سریال یاساک الما ” سیب ممنوعه ” به عنوان ستون فقرات سریال بود و در جایی  مجبور شد سریال را ترک کند، پس از حدود 14 ماه وقفه، این بار با نقشی بسیار متفاوت بهفاکس تی وی بازخواهد گشت.

طلعت بولوت، که در 85 قسمت سریال سیب ممنوعه حضور موفقی داشت، در این فصل در بهترین سریال شبکه فاکس تی وی ” محکوم ”  با بازی اونور تونا، اسماعیل هاجی اوغلو، ملیکه ایپک یالوا، سرای کایا و هایال کوسی اوغلو بازی می کند. طلعت بولوت در شخصیت اصلی جدید سریال قرارداد امضا خواهد کرد.

او با شخصیتی به نام سیگنور وارد سریال می شود  و به یکی از نام های مطرح  سریال محکوم تبدیل خواهد شد.

طلعت بولوت از قسمت پانزدهم سریال محکوم وارد داستان می شود و  به یکی از مهمترین قسمت های داستان تبدیل می شود. در این صورت می توان بولوت را از 24 مارس در سریال تماشا کرد.

طلعت بولوت که در قسمت هشتاد و پنجم سریال ” سیب ممنوعه ”  Yasak Elma که در نوامبر 2020 منتشر شد  سریال را ترک کرد, با خداحافظی خودش بسیاری از طرفداران سریال های تلویزیونی را ناراحت کرد اما حالا پس از حدود 14 ماه به سریال تلویزیونی بازگشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا