سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

پاملا اندرسون آماده است تا داستانش را در مستند جدید نتفلیکس تعریف کند.

ستاره Baywatch؟ نماد کانادایی؟ فعال حقوق حیوانات؟ مدل پلی بوی؟  آنچه را که فکر می کنید در مورد پاملا اندرسون می دانید فراموش کنید. یک مستند جدید نتفلیکس تلاش می‌کند تمام جنبه‌های زنی را که بیش از 30 ساله – چه خوب و چه بد – در کانون توجه بوده است، بررسی کند.

این فیلم به کارگردانی رایان وایت که هنوز نامش مشخص نشده، نوید یک پرتره صمیمی از زندگی پاملا اندرسون را می دهد که او به مسیر حرفه ای و شخصیش نگاه می کند و برای گام های بعدی سفرش آماده می شود.

در روز چهارشنبه، Netflix اعلام کرد که  این بازیگر 54 ساله “آماده است تا داستانش را در یک مستند جدید بگوید.”

اطلاعیه این خبر که در رسانه های اجتماعی منتشر شده بود، به همراه یک یادداشت از اندرسون با یک پرینت بوسه بود ک نوشته،  “زندگی من، هزاران عیب و نقص, یک میلیون سوء تفاهم، وحشی و از دست رفته، چیزی برای زندگی کردن نیست. من می توانم شما را متعجب کنم, نه یک قربانی بلکه یک بازمانده, زنده مانده تا داستانش را برای شما بگوید.”

خبر  این مستند جدید، هفته ها پس از انتشار سریال Hulu به نام اPAM & TOMMY، که درباره ازدواجش با تامی لی است منتشر شد. ، این سریال طرف دیگری از رسوایی نوار جنسی  این زن و شوهر و آشفتگی های احساسی آنها را نشان می دهد که خصوصا روی آندرسون تاثیر گذاشته است. نقش اندرسون توسط لیلی جیمز و نقش لی توسط سباستین استن ایفا شد.

قبل از اولین پیش تمایش  سریال پم و تامی دوم فوریه منبعی گفت: ” این سریال برای پاملا اندرسون و برای هر کسی که او را دوست دارد، بسیار دردناک بوده است.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا