سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

سیمو لیو، رامی مالک و ستارگان دیگر در اسکار 2022 حضور خواهند داشت.

با نزدیک شدن به مراسم اسکار 2022، مجموعه دیگری از مجریان معرفی شدند. روث ای. کارتر، آنتونی هاپکینز، لیلی جیمز، جان لگوئیزامو، سیمو لیو، رامی مالک و اوما تورمن در نود و چهارمین دوره اسکار حضور خواهند داشت.

مجریانی که قبلا اعلام شده بودند عبارتند از لیدی گاگا، کوین کاستنر، زوئی کراویتز، رزی پرز، کریس راک و یو-جونگ یون.

ویل پکر، تهیه کننده برنامه در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: «فیلم ها به ما الهام می بخشند، ما را سرگرم می کنند و ما را در سراسر جهان متحد می کنند. این هدف دقیق مراسم امسال است و ما بسیار هیجان زده هستیم که ستاره ها به صحنه اسکار می‌پیوندد تا به ما کمک کند قدرت سینما را جشن بگیریم و از بهترین‌های فیلم‌ های سال تقدیر کنیم.»

گاگا  پس از برنده شدن بهترین آهنگ اورجینال 2019 برای آهنگ «Shallow» از A Star Is Born به صحنه اسکار بازخواهد گشت. در همین حال، یون برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن سال گذشته برای بازی در فیلم Minari بود. انتظار می رود در هفته های آینده مجریان بیشتری معرفی شوند.

فیلم ” The Power of the Dog ”  امسال با 12 نامزدی اسکار از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگردانی برای جین کمپیون و جایزه بازیگری برای بندیکت کامبربچ، کرستن دانست، جسی پلمونز و کودی اسمیت-مک فی، پیشتاز این گروه است. از دیگر فیلم‌های برگزیده می‌توان به فیلم Dune با ۱۰ نامزدی،  Belfast و West Side Story با هفت نامزدی و شاه ریچارد با شش نامزدی اشاره کرد.

اسکار 2022 – به میزبانی رجینا هال، امی شومر و واندا سایکس – یکشنبه 27 مارس ساعت 8 شب به وقت PT در ABC پخش خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا