سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

تعداد بیمار های روانی سریال محکوم ( Mahkum ) به دو نفر رسید! طلعت بولوت اکشن را به سریال آورد!

سریال محکوم  شبکه فاکس تی وی که در عصرهای پنجشنبه میلیون ها بیننده را مجذوب خودش می کند, با موفقیت به راهش ادامه می دهد. باریش، یکی از شخصیت های سریال، در هر قسمت با روان پریشیش جنجال درست می کرد. اخیرا شخصیت روان‌پریشی‌تری از باریش به سریال محکوم آمد.

شخصیت روانپریش جدیدی به سریال محکوم اضافه شده است. شخصیت سینور با بازی طلعت بولوت که به تازگی به این سریال پیوسته حرکت بزرگی برای سریال بود. شخصیت سینیور به قدری روانی هست که حتی باریش را به زانو درآورده و  با اعمال شیطانیش تماشاگران را شگفت زده کرد.

حضور شخصیتی مثل سینیور در سریال مخاطبان را هیجان زده کرد و  به نظر می رسد محکوم به لطف شخصیت سینور با قدرت بیشتری به راهش ادامه دهد.

در حالی که طلعت بولوت در قسمت چهاردهم که شب گذشته پخش شد به این سریال پیوست، سرای کایا بازیگر نقش جمره در قسمت 15 با سریال خداحافظی خواهد کرد. در حالی که تماشاگران از خداحافظی سرای کایا متعجب بودند، علت این جدایی تمام شدن داستان شخصیت جمره عنوان شد.

سریال محکوم نه تنها در رتبه بندی، بلکه در شبکه های اجتماعی هم موفق است. تعداد بینندگان قسمت اول این سریال با بازی اونور تونا، سرای کایا، اسماعیل هاجی اوغلو، ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسه اوغلو که سه ماه پیش در یوتیوب به اشتراک گذاشته شد، از مرز 10 میلیون نفر گذشت.

قسمت دوم که دو ماه پیش پخش شد هم 7.7 میلیون بیننده داشت. تعداد فالوورهای کانال یوتیوب سریال از مرز 500 هزار نفر گذشت.

این سریال  از ماه دسامبر پخش شد. ولکان کوچاترک کارگردانی آن را که  اقتباسی از  سریال متهم بی گناه ساخته کره جنوبی است بر عهده گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا