سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

از تمام شدن سریال روزی روزگارانی در چوکوروا ناراحت نباشید,وحیده پرچین برگشته است!

اخیرا مشخص شده که سریال تلویزیونی Bir Zamanlar Çukurova (روزی روزگارانی در چوکوروا) که فصل چهارمش از ATV در حال پخش هست، در پایان فصل  از مخاطبان خداحافظی خواهد کرد. در ابتدای پروژه که انتظار می رفت تا قسمت صد و چهلم ادامه داشته باشد، یکی از مهمترین شخصیت ها وحیده پرچین بود.

شخصیت هونکار با بازی بازیگر معروف وحیده پرچین که در اواسط فصل سوم با داستان خداحافظی کرد، جزو فراموش نشدنی ها بود. وحیده پرچین با بازی یکی از مهمترین شخصیت های صنعت سریال های ترکیه ای نه تنها مهارتش را نشان داد، بلکه این شخصیت را در ذهن طرفداران سریال های تلویزیونی حک کرد.

خداحافظی وحیده پرچین از این سریال به دلیل بیماری طرفدارانش را بسیار ناراحت کرد. این بازیگر که در سال 1965 در ازمیر متولد شده، پس از ترک سریال تلویزیونی  روزی روزگارانی در چوکوروا در پروژه دیگری شرکت نکرد. شنیدن این خبر که او  استراحتش را کرده و به تلویزیون برمی گردد، طرفدارانش را بسیار خوشحال کرد.

بینندگان عاشق وحیده پرچین این فرصت را خواهند داشت تا با سریال جدید  Hakime Hanım  (بانوی قاضی) دوباره این بازیگر را روی صفحه تلویزیون تماشا کنند.

Emre Aybek  کارگردانی سریال Hakime Hanım  را بر عهده دارد و  فیلمنامه آن توسط Ayfer Tunç نوشته شده است. این سریال که مقدمات آن آغاز شده است، به عنوان یک پروژه  موفق ATV خودنمایی می کند.

روزی روزگارانی در چوکوروا شاید در حال پایان باشد، اما وحیده پرچین بازیگر نقش فراموش نشدنی هونکار یامان با سریال Hakime Hanim به ATV بازمی گردد. سریال جدید که داستان تاثیرگذار یک قاضی زن را بازتاب خواهد داد، محصولی درامه و تاکنون توانسته نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا