سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

تغییر ایجاد شده در سریال سیب ممنوعه بیش از همه شووال سام را خوشحال کرد!

شوال سام در سریال Yasak Elma (سیب ممنوعه) که دوشنبه عصرها از شبکه فاکس تی وی پخش می شود، نقش شخصیت اندر را بازی می کند. شخصیتهای اندر و ییلدیز با بازی ادا اجه گاهی در کنار همند و گاهی رو در روی هم قرار می گیرند، … شوال سام و ادا اجه که با موفقیت این دو شخصیت را به تصویر کشیدند، به لطف سریال بسیار به هم نزدیک شدند. انرژی بالای این دو و دوستی خوبی که با هم دارتد، در پشت صحنه سریال یاساک الما هم نمود پیدا می کند و رابطه خوب  این دو سهم بسزایی در موفقیت بزرگ سریال داشته است .

به تازگی شبنم دونمز با شخصیت هاندان به سریال پیوسته است. این وضعیت شوال سام را بیش از همه خوشحال کرد. چون شبنم دونمز و شووال سام مدت زیادیه که با هم آشنا هستند و دوستی بسیار خوبی با هم دارند.

شوال سام که ابراز خوشحالی از حضور شبنم دونمز در این سریال کرد، گفت: “مواظب این دو باشید. یاساک الما ادامه دارد. ما  دوستان قدیمی هستیم.

شبنم دونمز هم اظهار داشت که برای رفع حسرت با هم ملاقات کردند. شبنم دونمز تأکید می‌کند که به دلیل اینکه مدت زیادیه همدیگر را ندیدیم ، حسرتی در آنها جمع شده  و می‌گوید: «شب خوبی را با شووال سپری می‌کنم،  خیلی وقته همو ندیدیم ما خیلی دیر همدیگر را می بینیم.»

این دو بازیگر زن معروف در سریال تلویزیونی Aşkın Dağlarda Gezer که در سال 1999 منتشر شد با هم بازی کردند. بعد از 23 سال، شووال سام و شبنم دونمز بار دیگر در کنار هم قرار گرفتند، این بار در سریال یاساک الما .

شووال سام با تاکید بر اینکه رابطه خاصی در بین زنان سریال یاساک الما وجود دارد، گفت: «. دوستی بسیار شیرینی بین زنان اینجا وجود دارد.»

شووال سام با بیان اینکه در خارج از سریال با ادا اجه ملاقات می کنند، خبر داد که هواداران منتظر فصل ششم هستند.

بسیاری از افراد می گویند که این سریال ادامه خواهد داشت، اما هیچ کس از تیم سریال اظهار نظر واضحی در مورد آن نکرده است. شووال سام گفت: «فصل ششم در حال برنامه ریزیه، اما هیچ چیز قطعی نیست. ما هم نمی دانیم، تا پایان فصل ادامه می دهیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا