سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

سوفیا ریچی با الیوت گرینج نامزد کرد

سوفیا ریچی مدل در 20 آوریل در اینستاگرام فاش کرد که  با دوست پسرش الیوت گرینج که در زمینه موسیقی فعاله نامزد کرده است. سوفیا، دختر 23 ساله لیونل ریچی و دایان الکساندر، این خبر را با عکسی از خواستگاری و حلقه جذابش در شبکه اجتماعی اعلام کرد و نوشت: “تا ابد به اندازه کافی طولانی نیست @elliot.”

این خبر تنها چند ماه بعد از اینکه زوج اعلام کردند  آماده اند تا قدم بعدی را در رابطه شان بردارند منتشر شد. در آن زمان یک منبع منحصرا به E! نیوز گفت آنها رابطه عالی با هم دارند  و واقعاً همه چی خوب پیش می رود. سوفیا و الیوت در حال حاضر با هم زندگی می کنند

خودی اضافه کرد که سوفیا و الیوت علایق زیادی دارند و خاطرنشان کرد که او “دوست دارد برای الیوت آشپزی کند و کارهای سرگرم کننده برای خودشان  برنامه ریزی کند.”

سوفیا و الیوت، که پسر لوسیان گرینج، مدیر عامل گروه موسیقی یونیورسال است، اولین بار در آوریل 2021 پس از خروج از خانه برای بیرون رفتن در ماتسوهیسا بورلی هیلز، شایعات عاشقانه را برانگیختند. چند روز بعد، این زوج رابطه شان را در اینستاگرام رسمی کردند.

و از همان ابتدا پدر سوفیا هم این رابطه را تایید کرد.

یکی از منابع در آوریل 2021 گفت “آنها همه دوستان خانوادگی هستند و سوفیا و الیوت اخیراً در سال جاری رابطه شان راشروع کردند او فکر می کند که الیوت خنده داره  و مردی باحال است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا