سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

دو بازیگر فوق العاده به سریال جدید هالیت ارگنچ پیوستند!

مشخصه که هالیت ارگنچ که مدت ها منتظر پروژه جدیدش بود با دیزنی پلاس به توافق رسیده است. این بازیگر در بیانیه ای که در هفته های گذشته انجام داد گفت که هنوز پروژه جدید  را تایید نکرده است اما در حال مذاکره است. با این حال در پشت صحنه صحبت هایی مبنی بر حضور این بازیگر در سریال جدیدی به نام Nomen وجود دارد.

علاقه زیاد دیزنی پلاس به تولیدات ترکیه ای باعث پویایی صنعت فیلم و سریال ترکیه شده است و انتظار می رود هالیت ارگنچ به زودی در  فیلمبرداری سریال جدید ظاهر شود. بازیگران سریال تلویزیونی Nomen به دقت انتخاب شده اند. دو پارتنر زن این بازیگر معروف هم از میان نام های بسیار مطرح انتخاب شدند.

ملیس سزن که در سریال تلویزیونی Sadakatsiz (بی وفا) به موفقیت دست یافت، شخصیت درین را به تصویر می کشد. او اولین زن نقش اول سریال نومن شد… معلوم شد که دومین بازیگر زن هم سونگول اودن شد.

سونگول اودن که اخیراً با پروژه‌های تاثیرگذار و بازی قوی‌اش برای خود نامی دست و پا کرده است،  یکی پس از دیگری با پروژه‌ها قرارداد می بندد. سونگول اودن که نقش اصلی سریال تلویزیونی  اوغلوم (پسر من) را  بازی می‌کند مدت هاست با بازی در سریال Uysallar پخش شده از سریال نتفلیکس در دستور کار قرار گرفته بود که به Nomen بپیوندد.

سونگول اودن در یکی دیگر از سریال های دیزنی پلاس به نام آتاتورک نیز نقش زوبیده هانیم، مادر رهبر بزرگ مصطفی کمال آتاتورک را بازی خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا