سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

سارپ جان کوراوغلو به صحنه فیلمبرداری برمی گردد.

هشت ماه از پایان سریال Sen Çal Kapımı (تو درم را بزن ) که از فاکس تی وی  پخش شد، می گذرد، اما بازتاب آن همچنان ادامه دارد. سارپ جان کوراوغلو یکی از بازیگران موفق این سریال بود و پس از هشت ماه با درام جدیدش به صحنه فیلمبرداری بازمی گردد.

سارپ جان کوراوغلو  در سال 2010 با Elde Var Hayat پا به دنیای سریال های تلویزیونی گذاشت. او با بازی در سریال بسیار موفق فریحا توجه ها را به خودش جلب کرد. او در سریالهای سیب ممنوعه, آقای اشتباهی و گوزل بازی کرده است.

این بازیگر موفق اخیرا با سریال Sen Çal Kapımı  (تو درم را بزن ) با بازی هانده ارچل و کرم بورسین به تلویزیون آمد که موفقیت های زیادی در جهان کسب کرد.  سارپ جان کوراوغلو  نقش شخصیت دنیز را در سریال Sen Çal Kapımı بازی کرد.

سریال Sen Çal Kapımı، هشت ماه پیش به پایان رسید. در این مدت، سارپ جان کوراوغلو در هیچ پروژه ای شرکت نکرد. با این حال، این بازیگر جوان برای پروژه جدید خود قرارداد امضا کرد.

بر همین اساس، سارپ جان کوراوغلو برای بازگشت به تلویزیون با سریال Gül Masalı (قصه رز) آماده می شود.

گلپر اوزدمیر و اردم کاینارجا  نقش های اصلی  کمدی عاشقانه Gül Masalı را بازی می کنند که به عنوان یک سریال تابستانی پخش می شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا