سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

اوکتای کایناراجا برای سریال جدیدش در ATV کشور به کشور سفر خواهد کرد!

اوکتای کایناراجا بازیگر معروف در فصل جدید با سریال جدیدش به نام Ben Bu Cihana Sığmazsam در مقابل هوادارانش قرار خواهد گرفت. با این حال، او این بار نه تنها به عنوان بازیگر نقش اول در سریال حضور خواهد داشت، بلکه به عنوان تهیه کننده هم مسیر جدیدی را تجربه خواهد کرد.

اوکتای کاینارجا که نام سریال جدیدش را که برای اولین بار در اوایل سال 2022 اعلام کرد، گفت که هنوز بازیگران این سریال مشخص نیستند.

خود اوکتای کاینارجا در حال مذاکره با نام‌هاییه که می‌خواهد در این گروه حضور داشته باشد. اما این مذاکرات هنوز تکمیل نشده است.

کاینارکا گفت: «ما لیست بازیگران را مشخص نکرده‌ایم، بنابراین نمی‌توانم لیست را توضیح دهم. ما هنوز روی آن کار می کنیم و با بسیاری از دوستانمان ملاقات داریم.»

این بازیگر مشهور گفت که در تابستان هم کار خواهد کرد و  وارد یک تمپوی کاری شدید خواهد شد. اوکتای کاینارکا که قصد دارد با یک بازی تک نفره خارج از سریال هم روی صحنه تئاتر ظاهر شود، گفت: «نمی‌دانم بتوانم با این شدت از پس آن بربیایم یا نه، اما کار روی آن ادامه دارد.»

اوکتای کاینارجا که تایید کرد برخی از قسمت‌های سریال تلویزیونی Ben Bu Cihana Sığmazsam در  آسیای مرکزی فیلمبرداری خواهد شد، اطلاعات زیر را ارائه کرد:

«دوستان ما برای تحقیق در زمینه تولید خواهند رفت. ما در کشورهایی مانند قزاقستان، آذربایجان، ازبکستان فیلمبرداری خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا