سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

دوجا کت تور و حضور در فستیوال را به دلیل جراحی لوزه لغو کرد

دوجا کت  به این زودی روی صحنه نخواهد رفت. این خواننده 26 ساله روز جمعه در استوری  اعلام کرد که به دلیل جراحی ضروری لوزه نمی تواند در جشنواره ها یا افتتاحیه تور The Weeknd در تابستان امسال شرکت کند

او نوشت: “سلام بچه ها. می خواستم اول از خودم بشنوید.” “متاسفانه من باید در اسرع وقت  لوزه هایم را عمل کنم. جراحی عادیه، اما بهبودی به دلیل تورم مدتی طول می کشد. این یعنی که باید جشنواره تابستان امسال و همچنین تور The Weeknd را لغو کنم.”

این خبر مدت کوتاهی پس از آن اعلام شد که دوجا کت به طرفدارانش هشدار داد که “ممکنه به زودی خبر بدی برای شما داشته باشم.”

وضعیت سلامتی دوجا کت پس از مراسم  اهدای جوایز موسیقی بیلبورد در سال 2022 آغاز شد، که او با نوشیدن الکل و کشیدن سیگار عفونت را تشدید کرد. پس از مراسم جوایز، دوجا کت در توییتر فاش کرد که زیر تیغ رفته است.

او در بخشی از این توییت نوشت: “دکتر مجبور شد لوزه چپم را برش دهد. من در آن آبسه داشتم. کل گلویم ورم کرده است.” لوزه‌های من قبل از مراسم BBMA عفونی شده بودند و آنتی‌بیوتیک‌ مصرف می‌کردم اما فراموش می کردم که آنها را مصرف می‌کنم و بعد مشروب می‌نوشیدم و تمام روز سیگار می کشیدم.

در آن زمان،  دوجا کت به دنبال کنندگانش گفت که قراره “به زودی” لوزه هاش را خارج کند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا