سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

ممنوعیت خرید مدل های خاص فراری برای کیم کارداشیان

کیم کارداشیان  یک مدل، وکیل، کارآفرین و یکی از مشهورترین افراد روی کره زمینه اما، او هنوز نمی تواند این مدل فراری را بخرد. طبق مصاحبه ای که مجله اسپانیایی مارکا با سخنگوی فراری انجام داده  کیم کارداشیان مجاز به خرید برخی از مدل ها و خودروهای ورژن ویژه از این غول خودروسازی نیست. سخنگوی این شرکت گفت: فراری این حق را برای خودش محفوظ می دارد که در مورد ورژن های ویژه تصمیم گیری کند.

با وجود این محدودیت، نماینده توضیح داد که هیچ مشتری صراحتاً از خرید فراری منع نشده  و کیم همچنان می تواند مدل های استاندارد را خریداری کند. برای قرار گرفتن در لیست منع خرید فراری، افراد مشهور باید با اضافه کردن تغییرات سفارشی نشان دهند که “از فراری های خود مراقبت نمی کنند”. از دیگر اعضای این لیست می توان به نیکلاس کیج، 50 سنت و جاستین بیبر اشاره کرد که به گمرک ساحل غربی دستور داد تا رنگ مدل سفید 451 را تغییر دهد. دلیل  پشت ممنوعیت خرید کیم مشخص نیست.

کیم اغلب با فراری دیده نشده ، با این حال، او در سال 2012 با یک فراری دیده شد (اگرچه مشخص نیست مال او بود یا همسر سابقش کانیه وست) و  برای ازدواجش با  کریس هامفریز در سال 2011 یک تاجر مالزیایی یک فراری به او هدیه داد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا