سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

آیا سریال Annenin Sırrıdır Çocuk ( فرزند، راز مادر است) به پایان می رسد یا ادامه خواهد داشت؟

سریال تلویزیونی Annenin Sırrıdır Çocuk (فرزند راز مادر است) که از TV8 پخش شد با داستانش توجه ها را به خودش جلب کرد. رتبه بندی سریال هنوز در حد مطلوبی نیست، اما نباید این نکته را فراموش کرد که مخاطبان زیادی را تحت تاثیر قرار می دهد.

طرفداران مشتاقانه منتظر سرنوشت این سریال با بازی ایرم حلواجی اوغلو, انگین اوزترک و سلین یلینچی هستند, آیا  سریال Annenin Sırrıdır Çocuk که اپیزود نهم آن پخش شد و داستان به گفته بینندگان وفادار بسیار خوب جریان داشت، پایان می یابد یا ادامه می یابد؟

هنوز نمی توان به این سوال پاسخ داد. چون تصمیمی گرفته نشده است. اما واقعیت دیگری هم وجود دارد که توافق بین تهیه کننده سریال و پخش کننده tv8 یک فصل است. یعنی سریالی که در چارچوب معامله 13 قسمتی از tv8 پخش شد، هیچ وضعیت مثبت یا منفی ندارد.

با توجه به رتبه بندی سریال، انتظار نمی رود که tv8 به فصل دوم فکر کند. با این حال با روند داستان و موفقیت بازیگران، این سریال مخاطبان قدرتمندی دارد. اگرچه رتبه‌بندی‌ها ضعیفه، اما حمایت  مخاطبان وفادار و برداشت‌های مثبت در رسانه‌های اجتماعی می‌تواند بر تصمیم‌گیرندگان تأثیر بگذارد.

Hira Koyuncuoğlu در سریال Annenin Sırrıdır Çocuk هم حضور خواهد داشت که قسمت دهم آن چهارشنبه 8 ژوئن در 3 قسمت پخش می شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا