سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کارگردان پل هاگیس در ایتالیا به اتهام تجاوز جنسی دستگیر شد

پل هاگیس، کارگردان برنده اسکار، به اتهام تجاوز جنسی در ایتالیا بازداشت شد.

زن جوانی  روز یکشنبه علیه هاگیس اتهاماتی را مطرح کرد و کارگردان را متهم کرد که او را به مدت دو روز در شهر اوستونی مجبور به برقراری رابطه جنسی کرده است، جایی که قرار بود هاگیس در یک جشنواره فیلم شرکت کند.

بنا به گزارش خبرگزاری ایتالیایی ANSA، سپس هاگیس زن جوان را به فرودگاه پاپولا کاساله در بریندیزی آورد و او را با وجود “شرایط  بد جسمی و روحی” در آنجا رها کرد. کارکنان فرودگاه و پلیس به این زن کمک کردند و او را به بیمارستان محلی بردند . این زن بلافاصله پس از آن رسما شکایت کرد.

پریا چودری وکیل هاگیس در بیانیه ای به EW گفت: «طبق قوانین ایتالیا، من نمی توانم در مورد شواهد بحث کنم. “با این حال، من مطمئن هستم که تمام اتهامات علیه آقای هاگیس رد خواهد شد. او کاملاً بی گناهه و مایل به همکاری کامل با مقامات است تا حقیقت به سرعت آشکار شود.”

این اولین باری نیست که هاگیس به تجاوز متهم می شود. در سال 2017، هالی برست، روزنامه‌نگار، از هاگیس شکایت کرد و مدعی شد که پس از اکران فیلم در سال 2013 در نیویورک به او تجاوز کرده است. این شکایت باعث شد سه زن دیگر در سال بعد هم همی اتهامات را به او بزنند. هاگیس تمام ادعاهای مطرح شده علیه خودش را رد کرده است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا