سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

اولیویا اوبراین تایید کرد که با پیت دیویدسون رابطه داشته است

در طول اپیزود 29 ژوئن از BFFs با پادکست  BFFs with Dave Portnoy, Josh Richards, and Brianna Chickenfry, دیو پورتنوی مجری، اولیویا را روی صندلی داغ نشوند و از او پرسید که بین او و پیت دیویدسون مجری نایت لایو چه خبر بوده  است.

” اولیویا پرسید. “چطور شنیدی؟””از کجا شنیدی؟

دیو سپس پیام ناشناس و تایید نشده را خواند که به سایت شایعات مشهور DeuxMoi ارسال شده بود، که نشان می‌داد پیت قبل از اینکه با فیبی داینور، بازیگر بریجرتون وارد رابطه شود، با اولیویا بوده است.

اولیویا تأیید کرد که این اتفاق در اکتبر 2020 رخ داده است، اما فکر نمی‌کرد «کسی از آن خبر داشته باشد».

خواننده “Josslyn” گفت که پیت قبل از رابطه با فیبی رابطه اش را با او پایان داد و گفت: “او به من پیام داد و گفت: “من با کس دیگری قرار میذارم پس      نمیتنوم

اما به خاطر داشته باشید که همه اینها “خیلی وقت پیش” اتفاق افتاده  و اولیویا هنوز فکر می کند که او “مرد خوبی” است. در مورد اینکه چه چیزی او را به سمت این کمدین 28 ساله کشاند، او چندین ویژگی در ذهن داشت.

او گفت: “پیت جذابه  و  واقعا بامزه است.” “و او واقعاً شیرین و دوست داشتنیه.”

پیت و فیبی هرگز به طور رسمی رابطه عاشقانه خود را تایید نکردند. اما آنها به طور غیررسمی آن را در آوریل 2021 تأیید کردند، زمانی که از آنها عکس گرفته شد که صمیمانه با هم در یک تپه علفزار در زادگاه فیبی در بریتانیا در آغوش هم بودند و راه می رفتند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا