سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

تراویس اسکات به دلیل نگرانی های ایمنی در پی تراژدی مرگبار Astroworld، کنسرتش را در اواسط اجرا متوقف کرد.

تراویس اسکات رپر “Goosebumps” روز دوشنبه برنامه اش را به دلیل نگرانی های ایمنی متوقف کرد.

طبق گزارش TMZ گزارش اسکات در رویداد روز استقلال کونی آیلند هنر والز، یک اجرای بداهه داشت کرد و در کنار میک میل روی صحنه رفت.

در طول اجرا، جمعیت حاضر در کنسرت در فضای باز فشرده بود، و چندین نفر از نورپردازی فلزی و داربست بالا رفتند تا دید بهتری داشته باشند و به طور نامطمئنی روی چارچوب فلزی آویزان شده بودند. اسکات طرفداران را دید و بلافاصله  برنامه را متوقف کرد و از آنها خواست تا پایین بیایند. تماشاگران پذیرفتند و نمایش ادامه یافت.

اجرای اسکات در برنامه جزیره کونی تنها چند روز پس از آن انجام شد که او قرار بود اولین کنسرتش را پس از تراژدی TheAstroworld در نوامبر 2021 که منجر به کشته شدن 10 نفر شد، برگزار  کند.

با این حال، فستیوال The Day N Vegas روز جمعه اعلام کرد که  این رویداد سالانه به دلیل “ترکیبی از مسائل لجستیک، زمان بندی و تولید” لغو شده است. فستیوال توضیح بیشتری نداد که دقیقاً چه چیزی منجر به لغو شد، اما اعلام کرد که “روند بازپرداخت فورا آغاز خواهد شد.”

در بحبوحه بازگشت ، اسکات همچنان درگیر پرونده های قضایی متعددی از تراژدی Astroworld هست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا