سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیهدسته‌بندی نشده

مرت یازیجی اوغلو که سریال Ru را رد کرد، با سریال جدیدش طرفداران را سوپرایز می کند.

نام مرت یازیجی اوغلو برای سریال تلویزیونی Ru که برای دیزنی پلاس تهیه شده مطرح شد. مشخص شد این بازیگر که انتظار می رفت با مریم اوزرلی همبازی شود، ابتدا این نقش را پذیرفته اما بعداً از این نقش منصرف شده است.

مرت یازیجی اوغلو، که هیچ علاقه ای به سریال Ru ندارد، سریال داخلی محصول  Ay Yapım را ترجیح می دهد.سریال جدید که هنوز نامش مشخص نشده ، روابط جوانان با یکدیگر و اتفاقات غم انگیزی را که تجربه خواهند کرد را بازگو می کند.

این بازیگر مشهور با سریالی که قراره در فصل جدید از شبکه فاکس تی وی پخش شود، طرفدارانش را هم خوشحال خواهد کرد.

مرت یازیجی اوغلو که در سال 1983 در استانبول به دنیا آمد، ترجیح داد در دو فصل گذشته در تولیدات دیجیتال شرکت کند. این بازیگر که برای اولین بار با شخصیت سینان در سریال Aşk 101 (عشق 101) تماشایش کردیم، در سریال Ölüm Zamanı (زمان مرگ) نیز نقش شخصیت Cuneyt را بازی کرد.

این بازیگر که در سال 2020 با سریال کوتاه مدتی به نام Bir Annenin Günahı (گناه مادری) در مقابل تماشاگران ظاهر شد، این تجربه تاسف بار را داشت که این پروژه تنها 5 قسمت به طول انجامید. حالا او  تصمیم گرفت دوباره به صفحه تلویزیون بازگرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا