سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

بعد از سریال Benim Adım Melek ( اسم من ملک است)، اولوی کهیا اوغلو دوباره در سریال جدیدش خودنمایی می کند!

اولوی کهیا اوغلو با  شخصیت برک در سریال توزلویاکا و با سریال Benim Adım Melek (اسم من ملک است) بازی موفقی از خودش به نمایش گذاشته است. شخصیت برک در سریال توزلویاکا که شبکه فاکس تی وی پخش می شود هم  به این بازیگر کمک کرد تا استعدادهایش را نشان دهد .

سریال Benim Adım Melek Melek که در غازی عینتاب فیلمبرداری شد اولین پروژه این بازیگر بود و او با اجرای موفقش که به مدت دو فصل به طول انجامید  پایگاه طرفدارانش را ساخت. بازگشت اولوی کاهیا اوغلو به سریال با توزلویاکا پس از سریال کوتاه “Elbet Bir gün” موفقیت مهمی است.

شخصیت برک که این بازیگر نقش آن را بازی می کند هم فردی پر دردسره و از تصاویر منعکس شده روی صفحه می توان فهمید کهیا اوغلو گزینه خوبی برای به تصویر کشیدن چنین شخصیتی است.

اولوی کهیا اوغلو گفت: «من در این داستان نقش شخصیت برک را بازی می کنم. برک یک شخصیت پر مشکله. او مشکلات زیادی در خودش دارد و می بینیم که در جریان داستان اصلی این مشکلات را در محیط خودش منعکس می کند.

این بازیگر جوان به شدت احساسات و عواطف شخصیت برک را منعکس می کند که در ثروت و پول بزرگ می شود اما نمی تواند بر مشکلات درونی خودش غلبه کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا