سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار سریال کره ای و آسیاییپیشخوان اروپا

سلطنت تاریخی سریال کره ای بازی مرکب Squid Game با نامزدی امی 2022 ادامه دارد

این سریال به تازگی نامزدی امی 2022 را به دست آورد و اولین سریال غیرانگلیسی زبانی شد که در بخش اصلی درام نامزد شد.  این درام کره ای که پربیننده ترین سریال نتفلیکس در تمام دوران ها محسوب می شود، در مجموع  14 نامزدی جایزه امی 2022 را به خودش اختصاص داد.

لی جونگ جائه نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال درام شد، در حالی که پارک هه سو و اوه یئونگ سو هر دو جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سریال درام را دریافت کردند. علاوه بر این، جونگ هو یون در رقابت برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سریال درام است.

این اولین بار نیست که سریال نتفلیکس رکورد می‌زند. در اوایل سال جاری، این سریال با برنده شدن در بخش اجرای برجسته اکشن به عنوان یک گروه بدلکاری، جوایز SAG 2022 را برد. به علاوه، لی جونگ جائه جایزه ایفای نقش بهترین بازیگر مرد در سریال درام را به خانه برد، همانطور که جونگ هو یون برای  ایفای نقش بهترین بازیگر زن در  سریال درام برنده شد

فقط چند ماه دیگر، طرفداران سریال متوجه خواهند شد که آیا رکوردهای جدیدی را ثبت خواهد شد یا خیر. جوایز امی 2022 در 12 سپتامبر ساعت 20 در NBC و به صورت زنده از Peacock پخش خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا