سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

دواین جانسون پیشنهاد میزبانی مراسم جوایز امی را رد کرد

دواین جانسون پیشنهاد میزبانی جوایز امی 2022 را رد کرد. راشل اسمیت از ET روز چهارشنبه با  جانسون  50 ساله  صحبت کرد و او فاش کرد که چرا  میزبانی مراسم را رد کرد.

او به ET گفت: “این بخاطر برنامه ریزی ها بود. وقتی آنها پیش من آمدند و پیشنهاد دادند واقعاً باعث افتخار من شد، اما این فقط بخاطر برنامه زمان بندی بود.”

Photo by JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP via Getty Images

افشای جانسون در همان روزی منتشر شد که منبعی به ET گفت که کریس راک هم به همین دلیل پیشنهاد میزبانی مراسم را که قراره در 12 سپتامبر برگزار شود، رد کرد.

این منبع  گفت: “او در وسط تورش است و در حال آماده شدن برای ضبط فیلم کمدی ویژه اش است که در پاییز امسال ضبط خواهد شد.”

در حالی که برخی گمان می‌کردند رد پیشنهادهای میزبان می‌تواند منجر به برگزاری مراسم بدون میزبان شود، یکی از نمایندگان امی به ET گفت که آنها در حال حاضر به فکر حذف مجری نیستند.

اگرچه جانسون مجری بزرگ‌ترین شب تلویزیون نخواهد بود، اما پروژه‌های زیادی در دست اجرا دارد. او در ماه اکتبر نقش اصلی فیلم Black Adam را بر عهده خواهد گرفت، فیلمی که «بی‌صبرانه منتظر»  اکران است.

قبل از اکران فیلم Black Adam در سینماها، صدای جانسون در کنار افرادی مانند کیانو ریوز، کوین هارت، جان کرازینسکی و سایرین در DC League of Super-Pets شنیده می شود که در تاریخ 29 ژوئیه اکران می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا