سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپاخبر های داغ

دومین فرزند سوفی ترنر، ستاره سریال Game of Thrones و جو جوناس به دنیا آمد

جو جوناس و سوفی ترنر  رسما والدین دو فرزند شدند!

یکی از نمایندگان ترنر به ET می گوید: “جو و سوفی از به دنیا آمدن دخترشان خوشحال هستند.”

این زوج در مراسمی در لاس وگاس پس از اهدای جوایز موسیقی بیلبورد در ماه مه 2019 با هم ازدواج کردند و بعداً در یک مراسم رسمی تر در ماه بعد در فرانسه ازدواج کردند.  اولین دخترشان ویلا در ژوئیه 2020 به دنیا آمد

ترنر و جوناس در مورد خانواده‌شان بسیار خصوصی هستند، حتی او دومین بارداریش را پنهان کرده بود تا اینکه در شماره ژوئن ELLE UK گفت :

ترنر گفت: “این چیزیه که در زندگی برای من مهمه- تربیت نسل بعدی.” “بزرگترین چیز در زندگی اینه که ببینم دخترم در حال پیشرفت است. ما بسیار هیجان زده هستیم که خانواده مان را بزرگ می دهیم. این بهترین نعمت است.”

ترنر  در ادامه به مجله گفت که چرا برای او و جوناس مهمه که زندگی خانوادگی خود را خصوصی نگه دارند.

او توضیح داد: «هر بار که من و جو با هم به روی فرش قرمز میریم، مطمئن می‌شیم که دلیل درستی دارد و برای حرفه‌مان منطقی است. “شما هرگز نمی خواهید خودتون را به عنوان یک زوج مشهور به بازار معرفی کنید. این خیلی جالب نیست. و دخترم هیچ یک از اینها را نخواست. من می دانم که بودن در این صنعت و اینکه هر روز از شما عکس گرفته شود چه اثری می تواند بر سلامت روان شما داشته باشد این چیزی نیست که من بخواهم او با آن برخورد کند مگر اینکه بگوید “این کاریه که می خواهم انجام دهم.” ما در این مورد کاملاً سختگیر هستیم.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا