سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

امی گرانت پس از تصادف با دوچرخه از بیمارستان مرخص شد، برنامه هایش «به دلیل دستور پزشک» به تعویق افتاد

امی گرانت از بیمارستان که به دلیل تصادف با دوچرخه بستری شده بود مرخص شد.

روز جمعه، تیم این خواننده 61 ساله در صفحه رسمی اینستاگرامش به‌روزرسانی را به اشتراک گذاشت و به هوادارانش گفت که او در حال بهبودی است.

در این پست در کنار عکسی از  گرانت خوشحال در حال اجرای روی صحنه آمده است: «اوایل این هفته، امی گرانت پس از برخورد به چاله ای هنگام دوچرخه سواری با یکی از دوستانش (توجه داشته باشید: او کلاه ایمنی به سر داشت) صدمه دید . “پس از یک بستری کوتاه در بیمارستان که  به دلیل جراحاتش تحت درمان قرار گرفت، پزشکان زمان بهبودی بیشتری را برای امی در خانه اش تجویز کردند.

این پست می‌افزاید که «با توجه به دستور پزشک»، گرانت برنامه‌های  ماه آینده را به تعویق می‌اندازد –  قرار بود در ناکسویل، چاتانوگا، جکسون سیتی و ویلمینگتون تا آوریل و ژوئن سال آینده اجرا کند.

این اتفاق دو سال پس از آن رخ می دهد که این ستاره، که با خواننده وینس گیل ازدواج کرده ، تحت عمل جراحی قلب باز قرار گرفت تا بیماری نادری را که با آن متولد شده بود، اصلاح کند.

گرانت مبتلا به PAPVR (بازگشت ناهنجار جزئی وریدی ریوی) تشخیص داده شد و تایید کرد که در ژوئن 2020 تحت عمل جراحی موفقیت‌آمیز قرار گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا