سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

یک منبع کمدی می گوید عذرخواهی ویل اسمیت از کریس راک «خیلی کم، خیلی دیر است»

یک کارشناس کمدی هالیوود به طور انحصاری به Page Six می گوید عذرخواهی ویدیویی ویل اسمیت از کریس راک به دلیل سیلی «غیرقابل قبول»ش در اسکار 2022 «خیلی کم و خیلی دیر» است.

این خودی ادعا می کند: “او این کار را از ته قلبش انجام نداد.” ویل فهمیده که مانند گذشته محبوبیتی ندارد، خشم «سیلی» از بین نمی‌رود و او واقعاً آسیب‌هایی به حرفه‌اش وارد کرده است. مردم فراموش نمی کنند که ویل اسمیت در تلویزیون ملی به شخصی حمله کرد، سپس بیرون رفت و مانند یک ستاره راک در مهمانی Vanity Fair شرکت کرد.

ستاره “شاه ریچارد” گفت: “من با کریس تماس گرفتم و پیامی که برگشت این بود که او آماده صحبت نیست، اما وقتی آماده شد، تماس خواهد گرفت.” “من به شما می گویم، کریس، من از شما عذرخواهی می کنم. رفتار من غیرقابل قبول بود و هر زمان که شما آماده صحبت باشید، اینجا هستم.

اسمیت در این ویدئو گفت: «ناامید کردن مردم خط قرمز منه. از زمانی که مردم را ناامید می کنم متنفرم، بنابراین از نظر روانی و عاطفی آزاردهنده است که بدانم مطابق تصور و برداشت مردم از خودم نبودم.کاری که می‌خواهم انجام دهم اینه که عمیقاً پشیمان هستم و سعی می‌کنم بدون اینکه از خودم خجالت بکشم پشیمان باشم من یک انسان هستم و اشتباه کردم

اما به نظر می رسد که این پیام برای همه در کمدی روشنه- ویل هنوز به درمان بسیار بیشتری نیاز دارد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا