سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان اروپا

بازگشت سعادت ایشیل آکسوی پس از 6 سال به سریال تلویزیونی مانند بمب خواهد بود!

سعادت ایشیک آکسوی متولد 1983 در استانبولi و فارغ التحصیل رشته زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه بوغازیچی است. این بازیگر که در سال 2005 با سریال Güz Yazgını (آتش پاییزی) پا به صحنه فیلمبرداری گذاشت، به خاطر بازی های موثرش در سریال ها و فیلم های تلویزیونی به یادگار مانده است.

بازیگری که او را با شخصیت ویکتوریا در Muhteşem Yüzyıl ( حریم سلطان) تماشا کردیم , سریالی که بهترین  سریال های ترکی بود او که در سال 2016 در سریال Kördüğüm و یک سال بعد Vatanım Sensin بازی کرد، ترجیح داد در دوره بعد در سریال حضور نداشته باشد.

این بازیگر به دلیل زندگی اقامت طولانیش در آمریکا از بازار سریال های ترکیه ای دور ماند, با چند فیلم سینمایی به حضور در صحنه فیلمبرداری ادامه داد. سعادت ایشیک آکسوی که برای فیلمهایی مانند Ailecek Şaşkınız، Saf، Görülmüştür جلوی دوربین رفته بود، دوباره به استانبول بازگشت. این بازیگر که پیشنهادهای متفاوتی دریافت کرده بود، پیشنهاد بازی از سریال مورد انتظار شاهمران در نتفلیکس را پذیرفت.

سریال  شاهمران با بازی سرنای ساریکایا و بوراک دنیز سریالی با داستانی عرفانی است. پینار بولوت داستان این سریال را نوشت که فصل اول آن سال گذشته در پاییز فیلمبرداری شد. فصل دوم این سریال به کارگردانی امور توراگای همانند فصل اول در شهر آدانا فیلمبرداری می شود.

. هیچ اطلاعات واضحی در مورد اینکه آیا این بازیگر پس از فیلمبرداری سریال به ایالات متحده باز خواهد گشت یا نه وجود ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا