سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیوندسته‌بندی نشده

تغییر بزرگ در سریال Teşkilat( تشکیلات ) بیش از همه شوهر دنیز بایسال را خوشحال کرد!

سریال TRT1 با نام Teşkilat (تشکیلات) به مدت دو فصل در پایتخت آنکارا فیلمبرداری شد. سالها بعد، چاغلار ارطغرل و دنیز بایسال دوباره در نقش اصلی این پروژه با هم  بازی کردند. این دو پیش از این در سریال های تلویزیونی Fazilet Hanım Ve Kızları ( فضلیلت خانم و دخترانش) همبازی  بودند و هواداران آنها هارمونی آنها را خیلی دوست داشتند.

چاغلار ارطغرل سریال تلویزیونی Teşkilat را ترک کرد ، که در آن او برای دو فصل نقش اصلی را ایفا کرد. همچنین هر از گاهی ذکر شده است که این تیم به دلیل شرایط آب و هوایی در هنگام فیلمبرداری در آنکارا ، زمان سختی را تجربه کرده است.

ارطغرل و دیگر بازیگران از این شرایط سخت آب و هوایی شکایت کردند. بسیاری از چیزها در فصل سوم Teşkilat تغییر خواهد کرد. یک تغییر بزرگ در داستان ایجاد خواهد شد و نام های جدید در نقش اصلی در کنار دنیز بایسال اضافه می شود. پس از رفتن بسیاری از نامهای مهم در فصل دوم ، انتظار می رود که Teşkilat در فصل سوم با یک داستان کاملاً متفاوت ادامه یابد.

محل فیلمبرداری هم در دوره جدید این سریال تغییر یافت. از این پس ، این تیم در استانبول فیلمبرداری می کنند، نه آنکارا. این امر به بازیگران و تیم فنی سریال های تلویزیونی که در استانبول زندگی می کنند این امکان را می دهد تا این فصل را راحت تر بگذرانند. تأثیرات منفی هوای سرد آنکارا ، به ویژه در ماه های زمستان ، در این فصل تجربه نخواهد شد.

از طرف دیگر ، خواننده بارش یورتچو همسر دنیز بایسال اعتراف کرد که با سریال تلویزیونی Teşkilat مشکل بزرگی دارد. یورتچو در مورد این واقعیت که او و همسرش به مدت 1.5 سال از هم جدا شده بودند ، گفت: “این اتفاق به مدت 1.5 سال در آنکارا اتفاق افتاد ، او حالا به اینجا آمده.  ، ما  در استانبول هستیم. “و ابراز کرد که او از این جدایی اجباری بسیار ناراحته.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا