سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

با پایان یافتن سریال Yemin با بازی گوکبرک دمیرچی، سریال جدید اسارت در راه است!

بعد از سریال Emanet (میراث) و Yemin (وعده)  هم اکنون اولین تریلر این سریال با نام Esaret (اسارت) منتشر شده است. گوکبرک دمیرچی به مدت 4 فصل در سریال Yemin  نقش اول مرد داستان را بر عهده داشت که هفته گذشته با فینال پایان یافت.

کارامل یاپیم که به طور تخصصی در سریال های روزانه فعالیت می کند، حالا سریال جدیدی به نام اسارت را بعد از به مخاطبان معرفی می کند. این سریال که اولین تریلر آن منتشر شد، به نظر می رسد تا حدودی یک محصول بحث برانگیز باشد. فیلم مردی که زنی را در اتاقی حبس می کند و زنجیر می کند مورد انتقاد مخاطبان قرار گرفت.

آیا دوباره داستانی مبتنی بر خشونت علیه زنان وجود دارد؟ اینها سوالاتی هستند که شروع شدند. سریال جدید اسارت این تصور را به جا گذاشت که یک محصول جنجالی خواهد بود.

داستان سریال داستان یک زن در اسارته و مردیه که او را به عنوان زندانی نگه می دارد.بازیگر زن مراکشی Mahassine Merabet به همراه Cenk Torun در این سریال بازی خواهد کرد .

بازیگر زن سریال هم نامی جوان و جدید است. Mahassine Merabet مراکشی الاصل، متولد 1994، علاوه بر تبلیغاتی که در آنها ظاهر شده، مجری تبلیغات هم بوده است. این بازیگر جوان که به زبان انگلیسی، عربی و فرانسوی صحبت می کند، با گذراندن دوره های بازیگری در آکادمی Tümay Özokur آموزش دیده است .

Mahassine Merabet که از کودکی سریال های ترکی را تماشا می کرد و به این ترتیب به ترکی علاقه مند شد، در دانشگاه Nişantaşı در رشته روابط بین الملل تحصیل کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا