سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

تاخیر غیرمنتظره در پروژه جدید کیوانچ تاتلیتوغ که طرفدارانش را خوشحال می کند

طرفداران کیوانچ تاتلیتوغ  مدت هاست منتظر دیدن دوباره این بازیگر روی پرده سینما هستند! این بازیگر با جدیدترین سریال Çarpışma (برخورد) روی پرده رفت.

چندی پیش صحبت از بازی این بازیگر در سریال Kral Kaybederse (اگر شاه ببازد) مطرح شد و طرفدارانش از این خبر هیجان زده شدند! برخی مشکلات برنامه ریزی سریال که از کتاب گلسرن بودایجی اوغلو اقتباس شده بود، باعث شد تا کیوانچ تاتلیتوغ پروژه را رها کند.

مدت هاست که طرفداران این بازیگر مشهور صبورانه منتظر دیدن او در یک سریال تلویزیونی هستند! بالاخره معلوم شد که او در سریال Aile (خانواده) بازی خواهد کرد.

نقش کیوانچ تاتلیتوغ در سریالی که سرنای ساریکایا به روانشناسی به نام دیوین جان می دهد یک موضوع کنجکاوی است! در حالی که انتظار می رفت فیلمبرداری سریال به زودی آغاز شود، اتفاق غیرمنتظره ای در مورد پروژه مورد انتظار دیگری از تاتلیتوغ  رخ داد!

او در فیلم Organized İşler Sazan Sarmalı که در سال 2019 اکران شد بازی کرد.این بازیگر که به مافیایی به نام ساروهان جان داد با بازی موفقش سر تیتر خبرها شد. همچنین چندی پیش گفته شد که نسخه سریالی این فیلم هم ساخته خواهد شد. بعد از این خبر که طرفداران کیوانچ تاتلیتوغ را خوشحال کرد، انتظارات برای سریال بیشتر شد!

گفته می شود این سریال که برای دیزنی پلاس فیلمبرداری می شود به تعویق افتاده چون یلماز اردوغان گفته بود در نوشتن فیلمنامه تاخیر داشته  است!

برای کیوانچ تاتلیتوغ  بازی در هر دو سریال Aile و Organize İşler به طور همزمان فرآیند بسیار دشواری خواهد بود! بعد از شروع کار سریال Aile طبق اطلاعات منتشر شده پروژه سریال Organize İşler به تاخیر می افتد!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا