سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیهدسته‌بندی نشده

دو خبر خوب از سریال Kuş Uçuşu (پرواز پرنده ) آمد!

نه یک، بلکه دو سورپرایز برای کسانی که منتظر اخبار سریال Kuş Uçuşu (پرواز پرنده) با بازی بیرجه آکالای هستند! بیرجه آکالای در ماه ژوئن با دو سریال نتفلیکس به نام‌های Kuş Uçuşu و Mezarlık (گورستان) در صدر جدول قرار گرفت.

فصل دوم  سریال Kuş Uçuşu با بازی ابراهیم چلیکول و میرای دانر تایید شد. انتظار می رود بیرجه آکالای و دوستانش در آینده نزدیک به صحنه فیلمبرداری بروند و فیلمبرداری را آغاز کنند. با این حال، یک تحول جدید به وجود آمده است .

آرزوی کسانی که بی صبرانه منتظر سورپرایز فصل دوم سریال Kuş Uçuşu بودند برآورده شد. اما دومین سوپرایز این بود که ساخت فصل سوم سریال هم تایید شد. پس از بازدیدهای زیاد در نتفلیکس، تصمیم گرفته شد در مجموع 3 فصل از سریال Kuş Uçuşu داشته باشیم. در نوامبر تیم به ست فیلمبرداری می رود.

پیش بینی می شود نام های جدیدی به جمع بازیگران فصل اول سریال Kuş Uçuşu بپیوندند و تصویربرداری فصل دوم و سوم در ماه های آینده به پایان برسد.

بیرجه آکالای با وجود اینکه اخیراً پیشنهادات زیادی به او شده بود، آنها را نپذیرفت. اگر او سریالی را شروع می کرد، برای بازی در فصل دوم و سوم سریال Kuş Uçuşu با مشکلات زیادی روبرو می شد، زیرا فشار بسیار شدیدی را تجربه می کرد.

موفقیت جهانی این بازیگر در هر دو سریال Kuş Uçuşu و Mezarlık بار دیگر نشان داد که این تصمیم چقدر درست بوده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا