سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

لپ‌تاپ لانا دل ری که حاوی آلبوم جدیدش بود از ماشینش دزدیده شد.

لانا دل ری خواننده “جوان و زیبا” روز چهارشنبه یک ویدیو منتشر کرد و توضیح داد که چند ماه پیش قربانی سرقت خودرویش در لس آنجلس شده است.

او گفت: “و یک بار که کوله پشتی ام را داخل ماشینم گذاشتم، شخصی تمام شیشه ها را شکست و آن را دزدید.”

دل ری گفت که کوله پشتی حاوی اقلام بسیار ارزشمندی بود – مانند لپ تاپی که نهمین آلبوم استودیویی او را در آن بود د. همچنین حاوی چندین هارد دیسک و سه دوربین فیلمبرداری با دو سال فیلم خانوادگی بود. علاوه بر این، در این لپ‌تاپ همچنین  کتاب 200 صفحه‌ای را که می‌گوید برای Simon & Schuster می‌نوشت، ذخیره کرده است. او در سپتامبر 2020 مجموعه شعری را با همین ناشر منتشر کرد.

این خواننده که آخرین آلبومش با نام Blue Banisters در سال 2021 منتشر شد، با آرامش توضیح داد که از راه دور لپ‌تاپش را پاک کرده است.

من مجبور شدم از راه دور کامپیوتری را که کتاب 200 صفحه‌ای من برای Simon & Schuster را داشت، که از آن در فضای ابری بک آپ  تهیه نکرده بودم، پاک کنم، زیرا ما هیچ سیستم ابری را نداریم که به آن دسترسی داشته باشیم.» او گفت: «و با وجود آن ، مردم هنوز هم می توانند از راه دور به تلفن من دسترسی داشته باشند و آهنگ ها و عکس های شخصی ما را فاش کنند.”

او گفت: «مشخصه که دیگر هرگز چیزی را در ماشینم رها نخواهم کرد، حتی اگر فقط برای یک لحظه باشد. “اما ما مشکلات مشابهی در خانه داشتیم، و این یک چیز ثابته. و اگرچه من بسیار سپاسگزارم که می توانم همه چیزهای مثبت را به اشتراک بگذارم، فقط می خواهم به اشتراک بگذارم که این یک چالش بوده است. ”

این خواننده به طرفداران خود اطمینان داد که آلبوم جدیدی در راهه، اما همچنین از طرفداران خواست تا هرگونه انتشار احتمالی را نادیده بگیرند. او گفت : لطفاً اگر آهنگ من  را شنیدید  به آن گوش ندهید، چون هنوز منتشر نشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا