سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

هازار ارگوچلو سریال Hayat Bugün را به 3 دلیل پذیرفت!

سریال Hayat Bugün (زندگی امروز)، که اولین قسمت آن چهارشنبه گذشته پخش شد، روحیه مثبتی را به بینندگان  داد و نشانگر  تلاش پزشکان برای نجات مردم بود.

سریال Hayat Bugün که از سریال آمریکایی New Amsterdam اقتباس شده بود، در رتبه بندی قسمت اول نه خیلی خوب بود و نه خیلی بد. این سریال که به طور متوسط ​​امتیاز گرفت انتظار می رود در هفته های آینده به نتایج بهتری دست یابد. نام های بسیار مهمی در تیم سریال حضور دارند و هازار ارگوچلو را در شخصیت سوزان تماشا می کنیم.

هازار ارگوچلو، یکی از بازیگران مطرح، دلایل پذیرش پروژه جدید و این نقش را توضیح داد. او سه دلیل دارد. علاوه بر عشق او به نیو آمستردام، اقتباس خوب و بازیگران، هازار ارگوچلو را تحت تاثیر قرار داد.

این بازیگر موفق در مورد مهمترین دلیل قبول بازی در سریال Hayat Bugün  گفت: این سریالیه که من آن را دوست دارم، اقتباس بسیار خوبی انجام شده  و بازیگران و تیمی که دور هم جمع شده‌اند تنها سه مورد از مواردیه که من را به این پروژه جذب کرد.»

شخصیت سوزان هم تأثیر زیادی بر این بازیگر گذاشت.

این بازیگر گفت: «شخصیت سوزان تأثیر زیادی در استقبال من از این پروژه داشت. سوزان یک پزشک قوی، سرسخت و رازدار است. اما زندگی او را مانند بقیه تغییر خواهد داد. »

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا