سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

پرش سریال Yalı Çapkını به رتبه بندی ها و فاجعه ای برای سریال Kızılcık Şerbeti

سریال Kızılcık Şerbeti (شربت زغال اخته) پروژه ای بود که مدت ها درباره آن صحبت می شد و انتظار می رفت در اکران بسیار موفق باشد. با این حال، وقتی نتایج رتبه بندی قسمت اول در نظر گرفته می شود، این یک شوک بزرگ برای سریال محسوب می شود که حتی در هیچ رده ای وارد 10 برنامه برتر نشد.

دلیل این رتبه بندی پایین برای این سریال که مقام پانزدهم را در رده همه افراد، دوازدهم در رده AB و رتبه چهاردهم را در رده ABC1 کسب کرد، جهش تماشایی Yalı Çapkını بود.

مجموعه تلویزیونی Yalı Çapkını غروب های جمعه در شبکه استار تی وی بسیار موفق ظاهر شد و به یکی از بهترین تولیدات این فصل تبدیل شد. به همین دلیل است که به نظر می رسد بزرگترین مشکل در رتبه بندی Kızılcık Şerbeti اینه که سریال Yalı Çapkını تا این حد موثر است.

سریال Yalı Çapkını در روز جمعه 28 اکتبر به بهترین های این فصل دست یافت. این سریال در رده همه افراد دو رقمی شد و بالاترین امتیاز را در بین سریال های این فصل دریافت کرد.

رقابت سریالهای  جمعه همچنین شامل مجموعه های تلویزیونی مانند Yalnız Kurt (گرگ تنها)، Arka Sokaklar (خیابان های پشتی)، Kasaba Doktoru (پزشک شهر) و İyilik (خوبی) می شود و می توانید درک کنید که همه این سریال‌ها تحت تاثیر منفی قرار گرفته اند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا