سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیهسینمای ترکی

اتفاق جدیدی که اثر دوپینگی در سریال Hayat Bugün خواهد داشت .

سریال Hayat Bugün (زندگی امروز) که از شبکه تلویزیونی Show TV عصر چهارشنبه در حال پخشه، متاسفانه به تعداد بالای مورد انتظار مخاطب نرسید. حتی اگر رتبه های دو قسمت اول خوب باشد، پایین آمدن رتبه سریال در قسمت های بعدی نشان می دهد که علاقه به داستان در حال کاهش است…

با این حال، این سریال داستان مثبتی دارد و در برجسته کردن تلاش پزشکان برای نجات جان انسان‌ها، تاثیرات مثبت اجتماعی دارد. در این  سریال اولاش تونا استپه با شخصیت باریش گوونر نقش اصلی را بر عهده می‌گیرد. بازیگران مهمی مانند هزار ارگوچلو، تانسل اونگل و هانده دوگاندمیر هم در نقش های اصلی بازی می کنند.

« Hayat Bugün» اولین اقتباس بین المللی از سریال پرطرفدار آمریکایی به نام « نیو آمستردام » با قسمت چهارم خود روی پرده رفت. این قسمت  که در بیمارستان هیسارونو اتفاق افتاد شاهد لحظات هیجان انگیزی بود.

باریش با غافلگیری گیزم در پایان روزی سخت، خوشحالی زیادی را تجربه کرد. باریش که فهمید یک دختر خواهد داشت تصمیم گرفت نام او را بیلگه بگذارد. آیا ضربان قلب بیلگه که در صحنه پایانی شنیده می شود، می تواند امید باریش باشد؟ در کنار این صحنه ها، فیلمنامه نویسان هیجان به دنیا آمدن نوزاد را وارد داستان کردند.

در Hayat Bugün نیاز به اتفاقاتیه که باعث افزایش احساسات مخاطب و افزایش علاقه او به سریال شود. با این حال، این واقعیت که نتایج رتبه بندی کمتر از حد انتظار است، روحیه را تضعیف می کند.

Hayat Bugün با قسمت مهیجش توانست در شبکه های اجتماعی هم در دستور کار قرار گیرد و این سریال به مدت 2 ساعت و 30 دقیقه در لیست TT در توییتر ترکیه با هشتگ #HayatBugün قرار گرفت. این نشان می دهد که حمایت از شبکه های اجتماعی وجود دارد اما باید گفت برای ادامه سریال Hayat Bugün  باید رتبه ها را بالا برد .

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا