سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

نام بسیار معروفی در سریال O Kız بازی می کند که همه چیز تغییر خواهد کرد!

سریال O Kız (آن دختر) چهارشنبه شب پخش می شود و مخاطبان زیادی این سریال را تماشا می کنند.

ارکان پتککایا در شخصیت غدیر یکی از متفاوت ترین نقش های دوران حرفه ایش را با شخصیتی که 45 سال سن دارد اما احساسات یک بچه 5 ساله را دارد بازی می کند. طرفداران اغلب به این موضوع اشاره می کنند که این بازیگر با این شخصیت متفاوت  کار بسیار موفقی انجام داده است.

حالا روژدا دمیرر بازیگر معروف به جمع بازیگران سریال پیوست. این بازیگر که در سال 1980 در آنکارا به دنیا آمد، اخیراً در نقش های اصلی سریال Maraşlı و Son Nefesime Kadar بازی کرده است. شخصیتی که روژدا دمیرر که با بازی های موثرش در این سریال شناخته می شود هم بسیار مهم خواهد بود.

این بازیگر ، در نقش ملک، همسر سابق شخصیت غدیر، با تماشاگران دیدار خواهد کرد. با ظهور همسر سابق غدیر و مادر زینپ، انتظار می‌رود که تغییرات بزرگی در داستان سریال O Kız رخ دهد.

اگرچه سریال  O Kiz از نظر رتبه بندی تصویر بدی از خود نشان نمی دهد، اما به نظر می رسد، محصولی باشد که می تواند نتایج کمی بهتری بگیرد. از آنجایی که داستان با آمدن روژدا دمیرر متفاوت تر می شود، ممکن است بازتاب مثبتی بر رتبه بندی ها هم داشته باشد.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا